MENU CLOSE

Náměstí Míru 16, Mšeno / Kokořínsko 777 224 725

Katrin Beauty Studio

Pokud hledáte způsob, jak vypadat dobře za všech okolností a zároveň ušetřit čas a starosti s líčením, pak je permanentní make-up ideálním řešením právě pro Vás.

Věřím, že díky neustálému vzdělávání a maximálně zodpovědnému přístupu dokážu moji práci dělat v nejvyšší možné kvalitě. Jsem držitelka prestižních certifikátů v oboru.

Vítejte v Katrin Beauty Studiu

Katrin Beauty Studio je komplexní studio se specializací na permanentní makeup/microblading/shading – obočí a prémiovou péči o pleť. Spojila jsem dvě své vášně dohromady, permanentní makeup a péči o pleť v nejvyšší kvalitě. Můj hlavní cíl je mít spokojené zákazníky, kteří jsou moji chodící vizitkou.
SLUŽBY

Jaké služby nabízím

Specializuji se především na služby v oblasti permanentního make-upu. Jsem školeným specialistou na tetování obočí metodou microblading a powder brows, tetování klasických i pudrových očních linek a tetování rtů.
Pokud máte nepravidelné obočí, dokreslujete si ho, barvíte si ho, nebo si prostě přejete mít plnější obočí, je vaše odpověď microblading. Přirozený vzhled dosažený pomocí tetování vláskovou metodou.
Pudrové obočí je další velmi žádaná metoda permanentního make-upu. Obočí se stínuje pomocí tetovacího strojku. Obě metody lze i vzájemně kombinovat. Pudrové obočí je vhodnější u určitých typů pleti nebo při větší absenci vlastních chloupků.
Oční linky se dle přání zákazníka provádějí buď jako klasické úzké linky, které jemně zvýrazní oči a volí je především klienti zvyklí se jen decentně líčit nebo jako pudrové stínované linky, které vytváří postupný stínovaný přechod do ztracena. Volí je zelména klienti, kteří jsou zvyklí často a výrazněji se líčit.
Pomocí mikropigmentace rtů lze jemně upravit tvar a zvýraznit barevnost rtů. Rty tak působí větším objemem, působí zdravěji, svůdněji a především naprosto přirozeně.
Nastřelování náušnic nastřelovací pistolí ve velice rychlé a prakticky bezbolestné. Nastřelovací náušnice má speciélní uzávěr a po zahojení jí lze nahradit klasickou náušnicí s patentkou. Nastřelená náušnice, kterou si vyberete je plnohodnotnou náušnicí z chirurgické oceli. Snažíme se mít vždy skladem veliký výber nastřelovacích náušnic jak pro děti, tak dospělé.
Krásnou pleť bez vrásek, akné či jiných problémů je sen každého z nás. Nechte se hýčkat a starat se o Vaši pleť těmi nejlepšími přípravky a technikou na trhu.
LOOK OUR GALLERY

Ukázky mé práce

Za každého tatéra mluví především jeho výsledky. V této galerii si můžete prohlédnout výsledky mé práce. Vetšina fotografií zobrazuje porovnání před procedurou a po proceduře, případně po úplném vyhojení.
REFERENCE

Co o mě říkají klienti

YOUR BEST SOLUTION

Nejžádanější služby

Microblading is a semi-permanent eyebrow procedure that yields natural, crisp strokes that resemble hair. It is done by hand, using a very fine blade to deposit a small amount of ink into the skin. What our clients say about this procedure
package_icon
Microblading/shading
2999
Korekce do 6 týdnů zdarma

Také si přejete krásné obočí?